אודות Jobit

על Jobit

Jobit מבצעת שירותי גיוס מתקדמים עבור לקוחותיה, בהתמחות בעובדים מדור ה-Y.

Jobit הוקמה כחברה שמהווה גשר בין עולם התעסוקה הישן לדור העובדים החדש. זה אומר שהיא נמצאת בשיח תמידי עם המעסיקים- מהגדולים ביותר במשק, כדי לסייע להם להגמיש ולהתאים את מערכת קליטת כח האדם שלהם כדי להתמודד נכון עם אופי ההעסקה של הדור החדש. מזה אומר בפועל? שב-Jobit בונים פורמטים חדשים להעסקה של דור ה-Y אצל ארגונים גדולים, ושכשהמעסיקים מזהים מגמות שמייצרות להם קשיים בניהול כוח האדם שלהם, Jobit נותנת להם פתרונות- שמגיעים מתוך ההבנה העמוקה את דור ה-Y.

בג'וביט יצרו פיתרון אמיתי לחבר'ה הצעירים, פיתרון שיעזור להם למצוא את העבודה הנכונה ביותר, ויסייע להם בתכנון וניהול הקריירה שלהם. במסגרת הפתרון הייחודי לצעירים, נכתבה מערכת אבחון אישי, שתעזור לכל מי שמשתמש בה להבין טוב יותר מה הוא או היא רוצים לעשות בחיים, ולמי שיש דילמה משמעותית ועמוקה יותר, יוכל להצטרף לתכנית המנטורים של ג'וביט ולדבר עם מישהי או מישהו שעושים ביום יום את מה שהם רוצים לעשות בעוד חמש או עשר שנים. באמצעות קשרים עם החברות הגדולות והחזקות ביותר בישראל, ג'וביט מייצרת מאות הזדמנויות קריירה למחפשי העבודה בישראל.

מוצאים לך עבודה, בונים לך קריירה!

מוצאים לך עבודה, בונים לך קריירה!

אנחנו משנים את חוקי המשחק ועוזרים לכם למצוא עבודה בקלות. לא רק עבודה בעצם, אלא קריירה. מאחורי החברה עומדים אנחנו, חבורה של צעירים מנוסים עם מטרה אחת ברורה: לחבר בין אנשים כמונו-כמוכם, לבין הקריירה שהכי מתאימה להם.
גיוס עובדים עבור חברות

גיוס עובדים עבור חברות

מחפשים עובדים אבל מתקשים בתהליכי הגיוס? מצליחים לגייס אבל לאחר מכן מתברר שגייסתם את האנשים הלא נכונים? כמומחים לדור ה-Y אנו פה בכדי לעזור לכם לגייס את העובדים שהכי מתאימים לכם, בזמן הקצר ביותר.
תוכנית המנטורים של Jobit

תוכנית המנטורים של Jobit

ג'וביט מחבר אתכם לקרייריסטים מעוררי השראה שאשכרה עושים ביום-יום את מה שאתם רוצים לעשות. בכדי לעזור לכם להבין טוב יותר מה אתם רוצים לעשות הדרך הטובה ביותר היא לדבר עם כאלה שבאמת חיים את החלום שלכם. ג'וביט מחבר ביניכם לבין קרייריסטים מובילים בתחומכם כדי שהם יעזרו לכם לגבש דעה, להבין מה הכיוון שלכם, מה מושך אתכם בקריירה, מה היעדים שלכם ואיפה אתם רוצים למצוא את עצמכם בעתיד הקרוב או הרחוק.